BYTY V ŠTANDARDE NO AJTAK NADŠTANDARDNÉ

Objavte výhody projektu polyfunkčného domu Pezinská, odkiaľ máte všade blízko.

PREVEDENIE IDEAL

Jednoducho povedané už v názve, ideálne riešenie vybavenia bytu v pomere vynikajúcej ceny a dobrej kvality.

Značkové obklady na stenách kúpeľne TUBADZIN, garantujú vysokú životnosť a trvácny dizajn. Vodovodné batérie s príslušenstvom a chrómové doplnky českého výrobcu Novaservis, nerezový odtokový ľahko čistiteľný žľab, sprchový kút SANSWISS s bezpečnostným sklom, ako aj kúpeľňové skrinky EDEN Vás len utvrdia o ideálnom pomere kvality a ceny použitých výrobkov.

Podlahy sú kombinované z gresovej glazovanej dlažby populárneho formátu 30x60cm v predsieni a laminátovej podlahy Quick Step v ostatných plochách a sú spolu výborne farebne zladené. Kašírované interiérové dvere od Masonite – českého výrobcu v modernom drevodekore doslova zalejú Váš nový byt do jedného nadčasového štýlu. Súčasťou tohto prevedenia bytu je vybavená kuchynská linka z výroby DALNO, ktorá padne do oka určite každému.

Nakoniec, príďte sa presvedčiť sami a navštívte partnera projektu kuchynské a kúpeľňové štúdio EDEN v Malackách.

PREVEDENIE PRESTIGE

Dôstojný užívateľský komfort a úctivý bytový štýl majú hlavný vplyv na toto vybavenie nového bývania.

Citlivo vyberané materiály, farebné tóny a fabricky perfektné prevedenie výrobkov dávajú línii PRESTGE ten správny punc vážnosti. Kuchyňa výrobcu DALNO, je osadená dvierkami s tichým dovieraním a super presnou laserovou hranou v dekore dub nebraska. Praktická pracovná doska v prevedení imitácie čierny mramor Marman je vysoko odolná proti bežnému opotrebeniu. Kúpeľňa sa nesie v teplom alebo studenom tóne.

Vybrať si môžete zo štyroch farieb navrhovaných keramických obkladov a dvoch nádherných plastických dekorov. Kvalitné vodovodné batérie, chrómové doplnky, nádherný sprchový bezrámový kút Escura SANSWISS, WC misa s jednoduchým čistením Rimless, zrkadlo s osvetlením LED a kúpeľňová skrinka s dvomi zásuvkami a keramickým umývadlom značky EDEN sú samozrejmosťou výbavy.

Opticky ani nezbadáte, že to nie je na zemi drevo!!! Také sú laminátové podlahy Quick Step série Classic. Nájdete ich v každej izbe. Obložkové zárubne s dverami ARCO Ecotop dub sú dobre odhlučnené a umocnia Vám pocit kľudu v každej miestnosti.

To je PRESTIGE – tá najlepšia voľba!